Bezpieczny Kierowca w wersji elektronicznej

Drodzy Czytelnicy!

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Bezpiecznego Kierowcę w zupełnie nowej odsłonie. Począwszy od bieżącego numeru będzie on ukazywał się wyłącznie w wersji elektronicznej. Co tydzień będą pojawiały się nowe materiały, a jednocześnie będzie można sięgnąć do tych archiwalnych, co sprawi, że żaden czytelnik nie przegapi interesujących dla niego materiałów.

Nie zmieni się za to zakres tematyczny. Nadal będziemy poruszać tematykę związaną z bezpieczeństwem na drogach, czy z przepisami ruchu drogowego. Nie zabraknie planowanych i wprowadzanych informacji o zmianach w prawie, zagadnień związanych ze szkoleniem i egzaminowaniem kandydatów na kierowców, transportem drogowym oraz informacji ze świata motoryzacji.

Zachęcamy do komentowania publikowanych przez naszą redakcję artykułów, do zadawania pytań, zgłaszania swoich uwag i do propozycji tematów kolejnych materiałów. Mamy nadzieję, że nowa forma Bezpiecznego Kierowcy spotka się z pozytywnym przyjęciem i będzie cieszyła się rosnącym zainteresowaniem czytelników.

Marek Tomaszewski
Redaktor naczelny

Pozostałe artykuły z działu: